Naslovna Ključne reči BILIJAR KLUB MASSE

Ključna reč: BILIJAR KLUB MASSE

TREĆI U LONDONU Užičanin Lazar Kostić

Uspešan nastup na juniorskom turniru u bilijaru, Lazar Kosić postigao dobar rezultat, pred najznačajnija takmičenja u ovoj sezoni.

SPORTISTA GODINE Užičanin Lazar Kostić

Nakon niza uspeha proteklih godina u bilijaru Lazar Kostić zaslužno ponedo titulu sportiste Grada Užica za 2022. godinu. U ovoj godini osvojio je bronzu na Svetskom prvenstvu u Portoriku, postao juniorski šampion Evrope u bilijaru.

UŽIČANIN LAZAR KOSTIĆ Treći na svetu

Veliki uspeh mladog užičkog reprezentativca, bronzanom medaljom krunisana je veoma uspešna sezona Lazara Kostića. Ujedno i prva medalja sa svetskih prvenstava u istoriji srpskog bilijara.

PRVAK EVROPE Užičanin Lazar Kostić

Na Evropskom prvenstvu za juniore do 17 godina, Lazar Kostić, osvojio je prvo mesto i titulu prvaka Evrope u disciplini streigttpool. Na ovom takmipčenju će nastupati u još četiri discipline.

MLADI UŽIČKI SPORTISTA Lazar Kostić niže uspehe

Lazar Kostić nastavlja sa dobrim rezultatima, vodeći je u seniorskom i juniorskom delu prvenstva, osvojio je prvo mesto na Prvenstvu Srbije za juniore i dva treća mesta na Prvenstvu Srbije za seniore.

ODLIČNI REZULTATI Lazara Kostića i tri uspešna vikenda

Odlični rezultati Lazara Kostića, mladog užičkog sportiste, člana SBK „Mase“ iz Užica. Došao je do svoje prve seniorske titule na državnom prvenstvu i najavio još jednu uspešnu sezonu.

SBK „MASSE“ U samom vrhu srpskog bilijara

SBK “Masse“ iz Užica beleži sve bolje rezultate u bilijaru, iza njih je uspešna godina, u ekipnoj konkurenciji osvojili drugo mesto.

LAZAR KOSTIĆ Prvo mesto i novi bodovi za vrh tabele

Lazar Kostić, mladi Užičanin osvojio je prvo mesto u bilijaru za juniore, i sa novih 550 bodova izjednačio se prvoplasiranim na vrhu tabele. Član je Sportskog bilijar kluba "Mase" iz Užica.

LAZAR KOSTIĆ, ČLAN BILIJAR KLUBA „MASSE“ IZ UŽICA ODBRANIO TITULU PRVAKA...

Završnim mastersom za juniore, održanim proteklog vikenda u Bilijar klubu „BTT Joker“ u Novom Sadu, završeno je ovogodišnje Prvenstvo Srbije u bilijaru za juniore. Lazar Kostić, član Bilijar kluba „Masse“ iz Užica odbranio je titulu prvaka države u konkurenciji juniora do 17 godina.