Naslovna Ključne reči AUTOMOBILI

Ključna reč: AUTOMOBILI

STARA VOZILA U SRBIJI I dalje se najčešće kupuju

I tokom 2023. godine beleži se pad prodaje polovnih automobila, a građani su najčešće kupovali vozila starija od deset godina, sa dizel-motorom, rezultati su godišnje analize portala "Polovni automobili".

CENE PARKIRANJA Ne naplaćuje se nedeljom i praznicima

Mesečna povlašćena parking karta za fizička lica u prvoj zoni je 800, a u drugoj zoni 500 dinara, navedeno je u obaveštenju iz JKP "Biokroš".

VESNIĆ Treći u Hrvatskoj i u generalnom plansmanu

Milovan Mikica Vesnić u FIA Šampionatu Evrope u brdskim trkama ponovo među vodećim takmičarima. U osam nastupa u sezoni 2023. Užičanin je uz šest podijuma u konkurenciji od više od 20 automobilista iz čitave Evrope, godinu završio kao treći u svojoj grupi 3.

ŠAMPIONAT EVROPE Vesnić ponovo na podijumu

Milovan Mikica Vesnić u FIA Šampionatu Evrope u brdskim trkama vikend u Poljskoj završio ponovo na podijumu, ovoga puta pripalo mu je treće mesto.

ČETVRTI U PORTUGALU Milovan Mikica Vesnić

Uz mnogo problema Milovan Vesnić četvrti u Portugalu na četvrtom vikendu sezone FIA Šampionata Evrope.

ČETVRTO MESTO Za Milovana Vesnića u Španiji

Treći trkački vikend i nastup Milovana Mikice Vesnića na trećem vikendu sezone FIA Šampionata Evrope u brdskim trkama, gde mu je izmako treće mesto.

VESNIĆ Opet na podijumu, treći u Austriji

Drugi trkački vikend i drugi podijuma za u FIA EHCC u 2023. Osvajanjem trećeg mesta srpski automobilista Milovana Vesnića ponovo je na podijumu, i pored činjenice da mu je ovo prva kompletna sezona na evropskom brdu.

MILOVAN MIKICA VESNIĆ Pred novim izazovima

Pošto je osvojio gotovo sve što se može osvojiti na kružnim stazama u Srbiji i Evropi, tu su brojne titule, Dijamantska kaciga, pet uzastopnih titula šampiona Istočne Evrope, Vesnićev cilj je da se u sezoni 2023. okuša u borbi za krov Evrope u okviru FIA Evropskom šampionatu na brdskim stazama.

Kako zaraditi od polovnog automobila?

Odlučili ste da kupite novi auto ali ne znate kome da prodate stari ili možda već godinama imate olupinu u dvorištu sa kojom nemate predstavu šta da uradite? Ranije zaista nije bilo mnogo opcija kada je otkup polovnih i havarisanih vozila u pitanju, ali danas su stvari mnogo jednostavnije.

Električni automobili: Čuvaju li životnu sredinu?

Pojava električnih automobila na tržištu je potpuno promenila automobilsku industriju i privukla mnogo pažnje. Zagovornici električnih automobila tvrde da oni proizvode manje štete po životnu sredinu.