четвртак, март 28, 2024
Naslovna Ključne reči MILOVAN MIKICA VESNIĆ

Ključna reč: MILOVAN MIKICA VESNIĆ

VESNIĆ Treći u Hrvatskoj i u generalnom plansmanu

Milovan Mikica Vesnić u FIA Šampionatu Evrope u brdskim trkama ponovo među vodećim takmičarima. U osam nastupa u sezoni 2023. Užičanin je uz šest podijuma u konkurenciji od više od 20 automobilista iz čitave Evrope, godinu završio kao treći u svojoj grupi 3.

DRUGI U SLOVENIJI Srpski as Milovan Vesnić

Srpski automobilista, Užičanin, Milovan Mikica Vesnić drugi na stazi u Sloveniji gde je nastupilo preko 230 vozača.

VESNIĆ drugi u Švajcarskoj, treći u generalnom plasmanu

Srpski automobilista Milovan Vesnić je nakon dve vožnje u Švajcarskoj osvojio odlično drugo mesto i tako se po četvrti put popeo na postolje u šest nastupa u ovogodišnjoj sezoni.

ŠAMPIONAT EVROPE Vesnić ponovo na podijumu

Milovan Mikica Vesnić u FIA Šampionatu Evrope u brdskim trkama vikend u Poljskoj završio ponovo na podijumu, ovoga puta pripalo mu je treće mesto.

ČETVRTI U PORTUGALU Milovan Mikica Vesnić

Uz mnogo problema Milovan Vesnić četvrti u Portugalu na četvrtom vikendu sezone FIA Šampionata Evrope.

ČETVRTO MESTO Za Milovana Vesnića u Španiji

Treći trkački vikend i nastup Milovana Mikice Vesnića na trećem vikendu sezone FIA Šampionata Evrope u brdskim trkama, gde mu je izmako treće mesto.

VESNIĆ Opet na podijumu, treći u Austriji

Drugi trkački vikend i drugi podijuma za u FIA EHCC u 2023. Osvajanjem trećeg mesta srpski automobilista Milovana Vesnića ponovo je na podijumu, i pored činjenice da mu je ovo prva kompletna sezona na evropskom brdu.

VESNIĆ DRUGI Na Šampiomatu Evrope

Milovan Mikica Vesnić drugim mestom započeo ovogodišnju sezonu sezonu u Šampionatu Evrope na brdskim stazama.

MILOVAN MIKICA VESNIĆ Pred novim izazovima

Pošto je osvojio gotovo sve što se može osvojiti na kružnim stazama u Srbiji i Evropi, tu su brojne titule, Dijamantska kaciga, pet uzastopnih titula šampiona Istočne Evrope, Vesnićev cilj je da se u sezoni 2023. okuša u borbi za krov Evrope u okviru FIA Evropskom šampionatu na brdskim stazama.

VESNIĆ SE VRAĆA Vozi Šampionat Evrope

Nakon tačno deset godina pauze srpski automobilista Milovan Mikica Vesnić vraća se brdsku trku i viziće u Ilirskoj Bistrici.